اجاره ویلا در شهرستان زیبای کلاردشت

اجاره روزانه ویلا کلاردشت > اجاره ویلا در شهرستان زیبای کلاردشت
اجاره ویلا در شهرستان زیبای کلاردشت

اگر قصد دارید تا در زیبا و خوش آب و هواترین شهر شمالی ایران اقامت داشته و از تعطیلات خود بی‌نهایت استفاده را ببرید، قطعا اجاره ویلا در کلاردشت بهترین گزینه برای شما می باشد. پیش از بررسی مزایای اجاره ویلا در شهرستان زیبای کلاردشت بهتر است بدانید شهر کلاردشت در غرب استان مازندران قرار دارد. شما می توانید در کلاردشت که آب و هوای پاک و خنک به همراه طبیعت بسیار زیبا و سرسبزی که دارد به راحتی و بسیار ارزان ویلا اجاره کرده و تعطیلات منحصربه فردی را تجربه کنید.

مزایای اجاره ویلا در شهر کلاردشت

کلاردشت حدود 2 ساعت و 30 دقیقه با تهران فاصله دارد و با دریای خزر کمتر از یک ساعت فاصله دارد. شهرستان کلاردشت، دشت بزرگی بین کوهستان های البرز است. همچنین ارتفاع این دشت از سطح دریای خزر ۱۲۵۰ متر است. هوای کلاردشت در طول سال غیرشرجی و خنک می باشد.  خوبی کلاردشت نسبت به دیگر شهرهای چالوس و کلار آباد غیر شرجی بودن آن است.

دیدنی های کلاردشت
اجاره ویلا در شهرستان زیبای کلاردشت

معرفی شهرستان زیبای کلاردشت

هر سال حدود 700 هزار نفر  توریست های داخلی و خارجی این شهر زیبا را به عنوان مقصد گردشگری و تفریح خود انتخاب می‌کنند. برای این انتخاب، البته دلایل متنوع و زیادی وجود دارد. طبیعت سرسبز و زیبا، جنگل‌های انبوه و بزرگ، کوه‌های بلند، قله‌های پر از برف و مردمانی خونگرم و مهمان نواز از دلایل انتخاب این مکان به عنوان مقصد گردشگری است. کلاردشت تا سال ۱۳۹۲ یکی از قسمت های شهرستان چالوس بود.

پس از آن در این سال کلاردشت یک شهرستان مستقل شد. البته شهرستانی کوچکی است. دشت کلاردشت که توسط کوه‌های زیادی محصور شده است، خود به تنهایی یک شهرستان است و مرزن آباد هم حتی جزء آن نیست. چراکه مرزن آباد یکی از بخش‌های شهرستان چالوس می باشد.

کلاردشت جمعیتی حدود ۲۶۰۰۰ نفر دارد و شامل سی تا محله یا روستا می‌شود که یک سوم این‌ها در حوزه شهری و بقیه آنها در حوزه روستایی می باشد. کلاردشت دارای تمام ادارات هفده گانه دولتی می باشد و بانک‌ ملی، ملت، سپه، کشاورزی، صادرات نیز در آن شعبه دارند. کلاردشت یک شهر توریستی است و درآمد حاصل از آن، درآمد اول ساکنان این شهر می باشد .بعد از آن، خدمات ساختمانی و دامداری و کشاورزی راه های کسب و کار این شهر کوچک است.

بررسی آب و هوای کلاردشت

کلاردشت یکی از بهترین آب و هوا هایکره زمین را دارد. زمانی که گرما همه را کلافه می کند، هوای کلاردشت بسیارخنک و دلپذیر می باشد. معمولا دمای کلاردشت به نسبت دیگر شهرهای سواحل دریای خزر مثل چالوس و عباس آباد و متل قو یا کلارآباد و نمک‌آبرود حدودا شش درجه پایین‌تر می باشد. مطلب مهم‌تر، شرجی نبودن کلاردشت است. رطوبت هوای کلاردشت حدود پنجاه تا شصت درصد در تابستان و چهل تا پنجاه درصد در پاییز و زمستان است.

آب و هوای کلاردشت
آب و هوای کلاردشت

این شهر را از نظر رطوبت هوا در اوج  دلپذیری قرار دارد. علت رطوبت کلاردشت کوهستانی بودن منطقه و بالا بودن ارتفاع دشت از سطح دریا می باشد. در بیشتر ایام سال، می‌توانید لکه‌های ابر را در آسمان کلاردشت مشاهده کنید.

با این وجود، زمستانهای کلاردشت کمی سرد است. حدودا دو هفته از فصل پاییز و زمستان در دشت کلاردشت احتمال بارش برف وجود دارد .البته در ارتفاعات غربی کلاردشت احتمال بارش برف بیشتر می شود.

هواشناسی کلاردشت است هوای کلاردشت را در روز و هفته‌های آینده نشان می‌دهد. برای سفر کردن به کلاردشت همیشه در نظر بگیرید که از وضعیت جوی منطقه از طریق اینترنت باخبر باشید.

در فصل بهار و تابستان مشکل خاصی نیست ولی در فصل زمستان گاهی اوقات پیش می‌آید که وقفه‌هایی در تردد جاده‌های کلاردشت پیش می‌آید که همیشه به سرعت رفع می‌شود و تقریباً در سال حدود دو یا سه روز این احتمال وجود دارد که مسیرهای دسترسی به کلاردشت به خاطر وضعیت جوی منطقه به صورت کامل یا جزئی مسدود شود.

اجاره ویلا در کلاردشت چه مزیت هایی دارد؟

اگر قرار شود برای شهرهای مازندران یک لقب انتخاب کنیم، بدون شک لقب بهشت گمشده برای کلاردشت مناسب ترین است. اجاره ویلا در کلاردشت نه تنها امروز بلکه سالها است به عنوان محبوب ترین انتخاب گردشگران برای اقامت موقت در شمال به حساب می آید. اگر شما هم یکی از مشتاقان اجاره ویلا در شمال هستید و میخواهید این اقامت را در شهر کلاردشت صورت دهید به شما تبریک می گوییم، چون یکی از زیباترین شهرهای شمالی را برای اقامت انتخاب کرده اید.

نمایی از مسیر تهران به کلاردشت
تهران به کلاردشت

یکی از مزایای اجاره ویلا در کلاردشت این است که شما می توانید با شهرهای جالب و زیبایی در مازندران مانند متل قو و چالوس همسایه شوید. شما از کلاردشت تا چالوس فقط ۴۸ کیلومتر فاصله خواهید داشت و هر وقت که دوست داشته باشید می توانید به متل قو، چالوس یا عباس آباد بروید. این موضوع یکی از مزایای مهم اجاره ویلا در کلاردشت برای افرادی است که دوست دارند در موقعیت جغرافیایی خوبی اقدام به اجاره ویلا کنند.

همچنین اگر به دنبال منطقه ای هستید که با اجاره کردن ویلا در آن بتوانید به شهرهای زیبا و خاص مازندران دسترسی آسان داشته باشید باید به شما گفت که کلاردشت یکی از همان شهرها است.

سخن آخر

اجاره ویلا در شهرستان زیبای کلاردشت بهترین مکان برای دسترسی داشتن به شهر زیبای چالوس است. موقعیت جغرافیایی کلاردشت باعث می شود تا این شهر یکی از محبوب ترین شهرهای شمال باشد. علاوه بر آن آب و هوای عالی این منطقه و درصد شرجی کمتر آن نسب به دیگر شهر های چالوس باعث شده تا یکی از مقصد های گردشگران برای تفریح و اقامت باشد. این شهر حتی بدون داشتن سواحل آبی خزر همچنان در صدر لیست محبوب ترین شهرهای شمالی قرار دارد. اگر می خواهید از آب و هوای کوهستانی و عالی شمال حتی در روزهای گرم تابستان بهره مند شوید و با اجاره ویلا در کلاردشت می توانید به خواسته تان برسید.

سوالات متداول درباره اجاره ویلا در شهرستان زیبای کلاردشت

  1. محبوب ترین ویلاهای کلاردشت کدامند؟
    ویلا دربست کلاردشت و آپارتمان فول شیک در کلاردشت محبوبیت زیادی دارد.
  2. هزینه ویلا در کلاردشت چقدر است؟
    قیمت ها از 100 هزار تومان شروع می شود و تا 2 میلیون تومان نیز ادامه دارد.
  3. جاهای دیدنی کلاردشت چه نام دارند؟
    می‌توانیم به دریاچه ولشت، دهکده مازیچال، کاخ اجابیت و مجتمع باغ چمن اشاره کنیم.
4.7/5 - (4 امتیاز)

در این بخش پربازدید ترین مقالات ویلا سرسبز قرار داده می شود.

مقاله 

مقاله 

مقاله

 

ارسال دیدگاه

املاک را مقایسه کنید

مقایسه (0)