مشاهده “دقیق عکس ها “و ارسال عکس فیش بانکی از بیعانه هزینه اقامت(50% از هزینه کل اقامت ) و قبض صادر شده به منزله تاییدیه رزرو از طرف مهمان و میزبان می باشد.

“تسویه ” مابقی حساب در دفتر مجموعه بعد از مشاهده واحد رزو شده و تطبیق “عکس” از واحد انتخاب شده(چک کردن عکس و ملک ) با خود واحد صورت میگیرد.(جهت تسویه حساب ،کارت بانکی همراه داشته باشید ) .

کنسلی رزرو به هیچ عنوان صورت نمیگیرد ،لازم به ذکر است جابه جایی در تاریخ (موکول کردن به تاریخ دیگر )امکانپذیر نمیباشد..

در خواست ساعت اضافه بعد از ساعت ۱۲ (ساعت تخلیه ) فقط با هماهنگی و تایید مالک ، به ازای هر ساعت مبلغ 80 هزار تومان به مبلغ اقامت افزوده میشود .این گزینه حداکثر تا ساعت 5 بعد از ظهر امکان پذیر است و بعد از ساعت 5 بعدازظهر هزینه کامل یک شب اقامت دریافت می گردد.

به دلیل اینکه ملک طبق درخواستتان برای شما نگه داشته میشود و امکان رزرو برای مهمان بعدی وجود ندارد و نمیتوانیم رزروی انجام دهیم به این خاطر در انتخاب خود دقت نمایید و امکان کنسلی نداریم . پیک کرونا: درصورت مسدود شدن تمامی جاده های منتهی به اقامتگاه به دلیل پیک کرونا،پس از بررسی جاده ها و تایید مسدودی در روز ورود ،مبلغ رزرو عودت می گردد.محدودیت عبور افراد واکسینه نشده سامل این گارانتی نمی شود.

مشتریانی که تعداد 5 نفر(بیشتر از یک خودرو) به بالا دارند ودیعه 600 هزار تومان به حساب مالک واریز میکنند در صورتیکه تعداد نفرات انها در لحظه ورود یا در طول اقامت زیاد شود به ازای هر نفر هر شب 100 تومن از این مبلع کسر خواهد شد. در ایام تعطیلات هزینه نفر اضافه تغییر میکند . امکانات ، ظروف و کالای خواب در ملک دو خواب فقط برای 4 نفر و در ملک تک خواب فقط بریا 2 نفر موجود است.

مدارک مورد نیاز جهت رزرو کارت ملی هوشمند یا گواهینامه هوشمند الزامی است

لازم به ذکر است مهمانی که تصمیم به کاهش شب های اقامت بعد از تایید رزرو (تلفنی یا در هنگام تحویل ملک )را دارد ،رزرو فسخ شده و عودت مبلغ صورت نمیگیرد.

بیشتر از حداکثر ظرفیت ذکر شده اجازه ورود به مجتمع داده نمیشود و وجه پرداخت شده هم عودت داده نمیشود در صورت ورود هزینه نفر اضافه (حتی برای ده دقیقه ) هر نفر 100هزار تومان میباشد.در ایام تعطیلات هزینه نفر اضافه تغییر میکند .کودک در هرسنی جزو نفرات حساب می شود (حتی نوزاد).

شومینه هیزمی در ملک وجود ندارد. شومینه هیزمی فقط در ملک کد 3 و 4 (طبقه دوم ساختمان نما آجری ) موجود است و هیزم موجود نیست و در صورت تمایل مهمان میتواند از بیرون تهیه کند.

برگذاری پارتی و ضبط با ساب با صدای بلند فقط در ملک کد 9( خونه ویلایی سرسبز چوبی) امکان پذیر است در غیر اینصورت بدون عودت مبلغ تخلیه فوری صورت میگیرد..

مهانانی که اکیپ پسرانه هستند و یا خانواده هایی که کودک همراه دارند جهت رزرو خود 600 هزار تومان به عنوان ودیعه نزد مالک به امانت واریز میکنند . در صورت بروز خسارت و یا درخواست ساعتی و یا افزایش تعداد نفرات در طول اقامت از این مبلغ کسر می گردد.

ظرفیت پارکینگ( روباز/ غیر مسقف) هر واحد یک خودرو است در صورت ورود خودرو اضافی به محوطه هر شب جریمه 100 هزار تومان دریافت می گردد.

ملک باتمام وسایل وامکانات سالم تحویل مشتری داده میشود در هنگام تخلیه ملک در صورت نبود و نقص و… هر وسیله ایی که در ملک اجاره ایی موجود است به عهده مشتری میباشد .

ورود حیوان خانگی بلامانع میباشد .حیوان خانگی فقط در داخل منزل نگه داری شود و در داخل محوطه اجازه گردش ندارد ضمنا ملک تمیز تحویل داده میشود و تمیز هم تحویل گرفته میشود ؛در هنگام رزرو مبلغ 600 تومان ودیعه دریافت میگردد درصورتیکه ملک بعد از تخلیه تمیز و سالم تحویل داده شود عودت داده میشود.

این ملک هتل 5 ستاره نیست لطفا تقاضای اپشنهای دیگری که در سایت قید نشده را (دمپایی، دستمال،مسواک،خمیردندان،حوله ، چند دست ظروف اضافه برای کمتر خسته شدن، شامپو ، صابون ، دستمال مرطوب ، دستمالهای ضد عفونی،اتو، سشوار، ملافه …) نداشته باشید صرفا موارد ضروری که در سایت قید شده ارایه داده میشود.

ساعت تخلیه ۱۲(ساعت ورود مهمان به ملک مد نظر نیست )و ساعت تحویل ۱۵ می باشد. قبل از ساعت ۱۵ پذیرش صورت نمیگیرد .

در صورت تحویل ملک بعد از ساعت تخلیه(12 ظهر ) بدون هماهنگی با مالک ، به ازای هر یک ساعت مبلغ 150 هزار تومان جریمه دریافت می گردد.

ملک سرایدار صرفا جهت نظافت دارد .

امکان کنسلی به هیچ وجه نداریم.لطفا در انتخاب خود دقت کنید.

ساختار کوهستانی و جنگلی کلاردشت دارای آب و هوای خشک و کوهستانی است، گرچه در حوزه استان مازندران است. اما وجود رشته کوههای جنگلی فیمابین کلاردشت و دریای خزر موجب متوقف شدن رطوبت در دامنه های آن گردیده است و در نتیجه کلاردشت استثناً دارای رطوبت شمال نمی باشد. بخشی از بارندگی ها در ارتفاعات کلاردشت به صورت برف است که این خود دلیل خنک بودن هوای کلاردشت خصوصا در فصل تابستان (روزهای خنک و شب های سرد را دارد)می باشد و نیاز به وسایل سرمایشی نیست. از این رو کولر و پنکه در ملک موجود نیست.