در هوای صبح جنگل ...

ویلا سرسبز

اغلبِ شما تجربه اقامتِ لوکیشن‌های بی‌نظیر جنگلی در قلب مازندرانِ زیبا را داشته اید؛ خانه‌های ویلایی حیرت‌انگیزی که با آب‌وهوای ییلاقی و طبیعتِ اصیل‌شان هوش از سر مسافران می‌پراند! لذت سفر به کلاردشت با فرصت تماشای مسیر پر پیچ و خم سیاحچکه، سیاه بیشه، کلاه فرنگی، شهرستانک، گچسر، کندوان و عبور از میان دره‌های البرزکوهِ استوار، لذتی است که نمی‌توان به این آسانی‌ها نادیده‌اش گرفت.
صخره‌های متلاشی شده در سال‌ها پیش، اینک نونوار شده‌اند و منطقه کلاردشت را به حضور پر زرق و برق خود مزین ساخته‌اند. این منطقه خوش آب‌وهوا در آغوش کوه‌های پوشیده از درختان کاج وبلوط قرار گرفته است؛ جایی که به یقین، بهشتی همین حوالی است و ارزش سفر در جاده پرپیچ و خم جنگلی عباس‌آباد را دارد!

معجزه ما در “ویلا چهارسو” چیز دیگری است! چیزی شبیهِ به امانت سپردنِ احساس نابی که سال‌ها است در هیاهوی زندگی شهری فراموش شده. ویلا چهارسو یک لوکیشن سرسبز و ییلاقیِ معمولی نیست! در لحظه به لحظه معماریِ آن به احساسات انسان و چگونگی پیوند او با اصالت طبیعت فکر شده؛ تلفیق هنرمندانه چوب و آجر و سنگ در پناه سبزیِ درخت‌ها، اتفاقی است که این جریان را به زیبایی هرچه تمام‌تر خلق می‌کند.
این لوکیشن جنگلی با آب‌وهوایی به‌مراتب خنک‌تر از سایر محلاتِ کلاردشت شما را برای مدت‌ها از زندگی شهری رها می‌کند! اما حقیقتا آسمانِ ویلا چهارسو آبی‌ترین و نزدیک‌ترین آسمانی است که در عمرتان خواهید دید. گوش سپردن به آواز ملایمِ نسیم به وقت شانه زدن کاج‌ها و بلوط‌ها، اتفاقی است که تصورش هم دلنشین است. حوضچه نیلگون و آبنماهای سنگیِ قبراق می‌تواند برای انرژی تمام روزتان کفایت کند!
درمرکزیت ویلاچهارسو معماری خانه‌های ویلایی تک خواب و دو خواب چوبی کلاسیک چشم‌ها را می‌نوازد که در سبک‌های مدرن(سلطنتی) و کلاسیک( قاجار ) و سبک چوبی (کلبه سویسی_روسی ) چیدمان شده‌اند. وجود تراس اختصاصی، چشم‌انداز حیرت‌انگیز علم کوه و مسیر پیاده‌رویِ فوق‌العاده‌ای که پیش روی شما است، لحظات اقامت‌تان را دلنشین‌تر خواهد کرد.

درختان کاج و بلوط، جان‌پناهِ این منطقه خوش آب‌وهوا و ییلاقی بدون رطوبت هستند و رودخانه سردابرود در منطقه ویلایی ننشین رودبارک نور چشمیِ اقامتگاه‌های اعیانی کلادرشت به‌شمار می‌رود.
در ویلاچهارسو، تعهد ما به آفریدن لحظه‌های تکرار نشدنی است! به خلق کردن سازه‌هایی که حال مهمانان را بهتر کند و آن‌ها را برای لحظاتی هرچند کوتاه، از زندگی سراسر تکرار و پر دغدغه همیشگی برهاند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

ما در هر مرحله ،خدمات کاملی ارائه می دهیم.

استفاده از هنر اصیل هنرمندان ایرانی در قالب ترمه، حصیر، فیروزه و مابقی صنایع دستی یکی از مواردی است که به تحقق این هدف کمک قابل‌توجهی می‌کند. از دیگر مزایای اقامت در این مجموعه تماشایی، امکان اقامت در اتاق‌هایی با منظره‌های جذاب جنگلی است؛ جنگل‌های هیرکانی که حاصل قلم زدن پروردگار بر قلب سپید طبیعت هستند! یا تجربه لذت از هم‌نشینی با کاج‌های کهن سال و پیچک‌هایی که با حضورشان استقامت و سبزینگی را یادآور می‌شوند. البته از هرچه بگذریم، نمی‌توانیم انسانِ امروز را به طور کامل از ابزارهای زندگی مدرن جدا کنیم! در همین راستا، ویلا چهارسو به تمامی امکانات مورنیاز مهمانان مجهز است. از جمله این امکانات می‌توان به ال سی دی، باربیکیو،تراس اختصاصی و مجهز رو به جنگل ، میز ناهارخوری، وجود یک آشپزخانه مدرن و البته اتاق خواب‌های کاملا راحت و دارای میز و آیینه اختصاصی اشاره کرد. در ویلاچهارسو شما براساس ذائقه شخصی خودتان تصمیم می‌گیرید که در کدام یک از ویلاهای جذابِ مجموعه اقامت کنید! اگر دوست دارید گوشه دنج‌تان به سبک ویلاهای مدرن با استایل سلطنتی باشد یا اگر ترجیح می‌دهید در فضایی کاملا مانوس با متریال چوبی اقامت کنید، فرقی ندارد! حق انتخاب برای‌تان مهیا است!
اقامت در محیط بکر جنگل و بیدار شدن با آواز پرندگان به وقت صبح‌گاه، تجربه جذابی است که بدون شک، اشتیاق‌تان را برای اقامت در خانه چوبی جنگلی بیشتر خواهد کرد.
درحقیقت اقامت در خانه‌های چوبی در قلب جنگل، دعوتنامه‌ای برای آشتی با آرامش و سکوت است! در این محیط بکر جنگلی خبری از هیاهو و قیل و قال نیست؛ گویا امن‌ترین جان‌پناهِ طبیعت، آرام و عمیق، شما را در آغوش کشیده باشد!